در این مقاله درباره نکات، آموزش و نحوه ی نصب ایزوگام برای شما مشتریان عزیز توضیح می دهیم. نصب ایزوگام باید با دقت بسیار زیاد و اصولی انجام شود، اجرا کننده ایزوگام باید دارای تجربه بالا و کارت مهارت فنی و حرفه ای از انجمن صنفی عایقکاران باشد.

کارت مهارت فنی و حرفه ای| شهرایزوگام

شمال تهران 02122850168

غرب تهران 02144872078

شرق تهران 02177340842

مدیریت شهرایزوگام  09127847911

ارتباط آنلاین با شهر ایزوگام 09357847100

در اینجا ما کلیپ آموزشی از نصب ایزوگام را تهیه کرده ایم، با دیدن این ویدیونکات مهم اجرای ایزوگام را به راحتی متوجه خواهید شد.

اجرای ایزوگام باید به صورت صحیح و با دقت انجام شود، اجرای ایزوگام در تهران به صورت میانگین  برای هر 100 متر یک روز زمان لازم است.

برای شروع نصب ایزوگام وسایل زیر مورد نیاز است.

برای نصب ایزوگام پشت بام باید به نکات زیر توجه کنیم.

برای نصب ایزوگام باید سطح پشت بام تمیز باشد، برای سطح سیمانی باید با یک لایه قیرکل سطح پشت بام را قیرکشی کینم، در صورت نصب ایزوگام روی ایزوگام قدیمی در صورتی که ایزوگام قدیمی پودری باشد باید کل پشت بام شسته شود، در صورتی که ایزوگام فویلدار باشد باید کل فویل ایزوگام قبلی به وسیله مشعل گازی سوزانده شود که ایزوگام جدید به طور کامل به ایزوگام قبلی چسبیده شود.

بهترین روش برای نصب ایزوگام باز کردن رول در راستای ناودون و تنظیم کردن ایزوگام به طور دقیق و ارتفاع دیوار برش می دهیم ایزوگام رول کرده و با مشعل حرارت دقیق و تنظیم می دهیم و با پا به سمت جلو هل می دهیم.

اگر بخاهیم ایزوگام را روی سیمان نصب کنیم، باید از یک لایه قیر استفاده کنیم که سطح سیمان به طور کامل با قیر پر شود. در صورت نصب ایزوگام برروی آسفالت  کشیدن قیر الزامی نیست، قیرکشی روی آسفالت عمر ایزوگام را افزایش می دهد.

نصب ایزوگام روی موزاییک بسیار کار دشواری است به دلیل سطح سرد و صاف موزاییک باید حرارت به سطح موزاییک و ایزوگام زیاد باشد.

نصب ایزوگام درجه یک روی آسفالت| شهر ایزوگام

کار ایزوگام کاری به دلیل کار با مشعل گازی و آتش بسیار خطرناک است، پیشنهاد ما به عنوان مجموعه نصب ایزوگام این است که کار خود را به شهر ایزوگام بسپارید، به دلیل اینکه بسیار ماهر و توانا و همچنین بسیار منصف و کاربلد هستند، کار شمارا در کمترین زمان با نصب درجه یک و قیمت پایین انجام می دهند. شهر ایزوگام قصد دارد با تضمین کف قیمت به مشتریان ثابت خود بهترین نصب را انجام دهند.

نصب ایزوگام فویلدار در تهران| شهرایزوگام

جهت اجرای ایزوگام نیاز به مهارت کافی و دانستن برخی ازنکات اجرایی می باشد که عبارتند از:

اگر فویلدار باشد توسط مشعل گازی باید تمام فویل روی ایزوگام قبلی را بسوزانیم و در صورتی که ایزوگام پودری باشد باید ایزوگام شسته شود تا سطح ایزوگام تمیز شود. در صورتیکه ایزوگام قبلی تبله کرده باشد باید توسط تیغ کاتر سطح را برش داده و توسط مشعل زیر آن را حرارت دهیم و در جای خود بچسبانیم.

داخل لوله ناودانی تکه های ایزوگام 10 سانتی متری نصب می شود تا از برگشت آب به زیر ایزوگام جلوگیری کند.

در ویدیو زیر که نصب ایزوگام بر روی ایزوگام فویلدار است توضیحاتی داده ایم با دقت تماشا کنید.

نصب ایزوگام مهمترین کار برای عایق بندی پشت بام به مدت طولانی است، در هنگام ایزوگام کاری باید به نکات توجه کنیم و از طرفی دیگر که کار بسیار سخت و خطرناکی است باید جانب احتیاط رعایت شود، متخصص نصب ایزوگام باید فردی با تجربه و بسیار حساس و مسئولیت پذیر باشد متخصصین شهر ایزوگام افراد باتجربه و کاربلد و مسئولیت پذیر هستند که حسن نیت خود را با ارائه ضمانتنامه کتبی ثابت می کنند. شهر ایزوگام دوست دارد تا مشتریان قبلی ما را به دوستان خود معرفی کنند، در همین راستا بهترین کار و نصب را به شما ارائه می دهیم تا مشتریان عزیز کاملا هم ازلحاظ قیمتی و هم از لحاظ کار با کیفیت از ما راضی باشند.

از اینکه خداوند شمارا برای روزی ما قرار داده شاکریم و از شما سپاسگزاریم.

با شهر ایزوگام از باران لذت ببرید.

تماس سریع