در این مقاله قصد داریم درباره‌ی قیمت ایزوگام در پردیس و نحوه‌ی کار در آن، شرایط آب و هوایی پردیس، بهترین زمان برای نصب ایزوگام در پردیس و همنین بررسی مشکلات رایج پشت‌بام ها بپردازیم.

شهر پردیس از فازهای 1 و2 که جزء قدیمی ترین شهر پردیس می باشد. فاز 3 که به نام شهرک پردیسان ثبت شده، فازهای 5و8و9و11 نیز در حال ساخت مسکن مهر نیز هستند.

نصب ایزوگام و قیمت ایزوگام در پردیس | شهر ایزوگام

نصب ایزوگام در شرایط آب وهوایی پردیس

شهرپردیس به علت واقع شدن در ارتفاع، دارای آب هوای سرد در طول سال و در زمستان بارش شدید برف و یخبندان است، میانگین بارش باران در شهر پردیس 385 میلی متر می باشد و دارای بارش شدید باران می باشد. در زمان نصب باید شرایط زیر را فراهم کنیم.

1. شرایط آب وهوایی

نصب ایزوگام در پردیس باید در زمان گرم، در زمان بارش باران و برف از نصب ایزوگام در پردیس خودداری کنیم. نصب ایزوگام باید در سطحی خشک و تمیز نصب شود.

2. نوع جنس ایزوگام

ایزوگام از نظر جنس  شرایط آب و هوایی به سه دسته سردسیر، معتدل و گرمسیر تقسیم بندی می شود. برای نصب ایزوگام در پردیس باید از ایزوگام سردسیر یا در صورت اجبار معتدل استفاده کنیم، ضخامت ایزوگام مصرفی باید حداقل 3/7 میلیمتر باشد.

3. زیر کار نصب ایزوگام

در پشت بام های پردیس به دلیل ساخت وساز انبوه، عدم نظارت کافی بر اجرای کار ایزوگام و قیمت ارزان ایزوگام و نصب آن، کار به درستی انجام نشده است. ما باید اول از همه زیر کار را برای نصب ایزوگام جدید آماده کنیم، در صورت نیاز باید ایزوگام قبلی به کلی کنده شده و به پایین حمل شود. درصورتی که سیمان پشت بام نامرغوب و دارای ترک باشد استفاده از یک لایه قیر زیر ایزوگام الزامی می باشد، قیر کشی زیر ایزوگام شاید باعث افزایش قیمت ایزوگام در پردیس شود.

4. قرار داد با مجموعه متخصص نصب ایزوگام

شهر ایزوگام دارای نصاب ایزوگام مجرب، متعهد به کار خود و از همه مهمتر نصاب دارای کارت مهارت فنی از انجمن صنفی عایقکاران می باشد. مجموعه ما با استفاده از ایزوگام درجه یک، سه لایه، ایزوگام با قیر مرغوب، ایزوگام 4 میلیمتر و نصابان با تجربه و با صبر و حوصله بهترین کار را انجام می دهند.

5. حفظ و نگهداری ایزوگام

برای حفظ و نگهداری ایزوگام در پردیس به دلیل عدم وجود کولر در پشت بام بسیار راحت است، سوراخ شدن ایزوگام و نفوذ آب به زیر ایزوگام باعث از بین رفتن ایزوگام می شود. برای محافظت از ایزوگام باید از انداختن شئ تیز و برنده و نوک تیز بر روی ایزوگام جلوگیری کنیم. شهر ایزوگام تعهدی در صورت انجام ایزوگام، ضمانتنامه کتبی 10 ساله می دهد که در صورت بروز مشکل و نم دادن پشت بام در مدت 10 ساله آن را مرمت و بازسازی کند، نکته مهم این است که در صورت سوراخ شدن ایزوگام شهر ایزوگام هیچ تعهدی ندارد، و لکه گیری ایزوگام همراه با هزینه است که بر عهده ی ساکنین ساختمان می باشد.

عمر مفید ایزوگام

با توجه به در نظر گرفتن 5 گزینه بالا در شرایط ایده آل 10تا 15 سال می باشد.

نصب ایزوگام در پردیس | شهر ایزوگام

نصب ایزوگام در پردیس با توجه به عدم زیرسازی درست، کندن ایزوگام پشت‌بام و قیرکشی، قیمت ایزوگام در پردیس را افزایش می دهد. در صورت وجود زیر سازی مناسب شروع قیمت ایزوگام فویلدار با نصب از متری 90000هزار تومان تا 145000تومان می باشد.

دلیل تفاوت قیمت ایزوگام

ایزوگام از نظر قیمت متفاوت است، دلایلی مانند تعدادلایه های ایزوگام، قطر و وزن ایزوگام، قیر مصرف شده در ایزوگام، فویلدار یا پودری بودن ایزوگام، نوع برند ایزوگام و متراژ کار و محل نصب ایزوگام عامل اصلی تفاوت قیمت ایزوگام در پردیس می باشند.

مناطق فعالیت شهر ایزوگام

شهر ایزوگام علاوه بر کل پردیس در اطراف آن از جمله بومهن، جاجرود، آبسرد، دماوند، گیلاوند، جابان و حتی فیروز کوه هم آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

شهر ایزوگام در شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، جنوب تهران و همچنین حومه تهران هم آماده همکاری است.

رزومه فعالیت شهر ایزوگام

پیشنهاد میکنم برای مشاهده ی بخشی از رزومه شهر ایزوگام در زمینه ایزوگام، آسفالت و قیرگونی به آپارات شهر ایزوگام، اینستاگرام و یوتیوب مراجعه کنید.

مهمترین دلایل فرسوده شدن ایزوگام سوراخ کردن ایزوگام پشت بام، جمع شدن آب به دلیل گرفتگی راه آب در زمستان، نصب نادرست، استفاده ایزوگام نامرغوب در زمان نصب، سوزاندن ایزوگام توسط آتش هستند.

چگونه عمر ایزوگام را افزایش دهیم؟

با نگهداری درست از ایزوگام نصب شده در شرایط ایده آل می توان عمر ایزوگام را بیشتر کنیم.

  • جارو زدن پشت بام به صورت ماهیانه
  • جلوگیری از رفت و امد زیاد به پشت بام
  • تمیز کردن راه آب
  • قرار دادن یک لایه ایزوگام خام زیر پایه کولر و پایه دیش ماهواره
  • جلوگیری از نشتی آب کولر به پشت بام

یکی از مشکلات رایج نصب ایزوگام در پردیس هزینه ی آن است و همچنین جمع آوری هزینه ایزوگام

باید در نظر بگیریم که پشت بام یک ساختمان، جزو مشاعات ساختمان می باشد، در انجام ایزوگام باید تمام ساکنین ساختمان در جمع آوری هزینه ایزوگام به شخص مدیر ساختمان کمک کنند. بیشترین مشکلات خالی بودن بعضی واحدها و نبود بعضی از مالکین می باشد.

هزینه نصب ایزوگام در پردیس فاز 8

نصب ایزوگام در فاز 8 پردیس با توجه به وجود واحد های 105 متری، 107 متری و 98 متری متغیر است، در صورت دوواحدی بودن هر طبقه هر واحد 105 متری جمعا 210متر و همچنین باید متراژ خرپشتک را به متراژ210 اضافه کنیم، در نهایت با اضافه کردن متراژ دیوارها و مقدار 10 درصد اورلب متراژ تقریبی بدست آمده در مبلغ تعیین شده ضرب می شود و هزینه کلی بدست می آید. در هزینه نهایی امکان افزایش و کاهش وجود دارد.

نصب ایزوگام در پردیس فاز 8 و فاز 11 پردیس | شهرایزوگام

سخن پایانی

برای بهترین نصب ایزوگام در پردیس باید عوامل آب وهوایی، نوع جنس، زیرکار نصب ایزوگام و نصاب ایزوگام را بدرستی انتخاب کنیم. عمر مفید ایزوگام 10سال است و توصیه می شود برای بهترین نصب ایزوگام با قیمت مناسب با مجموعه شهرایزوگام تماس بگیرید.

قیمت ایزوگام در پردیس بین 90000 تا 145000 تومان می باشد، دلیل تفاوت قیمت ایزوگام میتوانیم به موارد: جنس ایزوگام، متراژ کارو… اشاره کنیم. مهمترین مطلب، رزومه شهر ایزوگام است که با مراجعه به آپارات شهر ایزوگام میتوانید بخشی از آن را مشاهده کنید.

سوالات متداول

شهر ایزوگام با قرار داد در دفتر خود و صدور فاکتور مهر شده به همراه ضمانتنامه کتبی به مشتریان خود بهترین کار را ارائه میدهد.

علت اصلی نبود ناظر قبل از نصب ایزوگام و مراقبت بعد از آن می باشد. دلایلی همچون ساخت وساز انبوه و استفاده از ایزوگام نامرغوب  بی تاثیر نیست.

بهترین نوع ایزوگام برای شهر پردیس به دلیل هوای بسیار سرد استفاده از ایزوگام نوع سردسیر است، برای تهیه با شهر ایزوگام تماس بگیرید.

تماس سریع