ایزوگام یک نوع عایق رطوبتی پیش ساخته است، که از دو لایه تیشو الیاف شیشه و پلی استر که توسط قیر مخلوط شده و با پلیمر پوشیده شده و برای آب بندی قسمت های مختلف ساختمان به کار گرفته می شود. امروزه این عایق رطوبتی در بخش‌های مختلف ساختمان مانند: پشت بام، سرویس‌های بهداشتی، بدنه دیوارها، استخر، پی ساختمان و … توسط مجموعه شهر ایزو گام برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و نم مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته بجای ایزو گام از آسفالت و قیرگونی استفاده می کردند، اما با تولید ایزو گام و مزیت‌های این نوع عایق‌ها به تدریج جای خود را به این نوع عایق‌ها دادند.

شهر ایزوگام به عنوان نمایندگی ایزوگام دلیجان در خدمت مشتریان عزیز است.

قیمت ایزوگام

ایزو گام پوشش مقاومی از قیر و الیاف است که به وسیله حرارت و گرمای مشعل گازی چسبانده می شود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می کند، عمر آن به طور میانگین 10 سال است.

عوامل تاثیر گزار بر قیمت ایزو گام، موارد متعددی هستند، شاید خیلی از افراد که نیاز به ایزو گام ساختمان و منزل خود دارند در جستجوی این باشند که هزینه روز ایزو گام چگونه تعیین می شود. نوع ایزو گام، داشتن نشان استاندارد، وجود ضمانت نامه کتبی شرکت و بیمه نامه معتبربرای ایزو گام، آب و هوای منطقه ای که در آن سکونت دارید و مکانی که ایزو گام در آن مورد استفاده قرار میگیرد عواملی هستند که برقیمت ایزو گام موثر است.

شهر ایزو گام اطمینان از پایین ترین قیمت ایزوگام، همراه شماست.

فروش ایزوگام

فروش ایزوگام در نمایندگی به صورت رول بسته بندی دارای مشخصات طول رول10 متر، عرض رول 1 متر، قطر آن از 2 میلی متر تا 5 میلیمتر، به صورت تک لایه، دولایه و سه لایه می باشد، ایزو گام به سه نوع فویلدار، پودری و طرحدار موجود می باشد که ایزو گام فویلدار فروش بیشتری نسبت به دو نوع دیگر خود دارد. که در ادامه در مورد هر سه نوع ایزو گام توضیح خواهیم داد.

شهر ایزو گام ارسال ایزوگام و تحویل به مشتریان عزیز را هم انجام می دهد.

آیا شهر ایزو گام فروش ایزو گام هم دارد؟

بله، شما مشتریان می توانید با تماس با ما در کمترین زمان بهترین ایزوگام با نازلترین قیمت را از شهر ایزو گام تهیه کنید.

شهر ایزو گام ارسال ایزوگام و تحویل به مشتریان عزیز را هم انجام می دهد

ایزوگام سنگ ریزه ای چیست؟

در این نوع ایزو گام که به عنوان ایزو گام طرحدار شناخته می شود، لایه ی رویین ایزو گام را سنگ ریزه ها تشکیل می دهند که در انواع رنگ ها در بازار موجود می باشد.

آیا ایزو گام 5 متری وجود دارد؟

خیر، تمامی ایزو گام ها در رول 10 متری بسته بندی شده اند.

ایزوگام فویلدار، ایزوگام طرحدار، ایزوگام پودری

همانطور که در بخش معرفی ایزو گام توضیح دادیم که ایزو گام برای آب بندی قسمت های مختلف ساختمان به کار گرفته می شود، در پشت بام ما میتوانیم هم از نوع ایزو گام فویلدار، ایزو گام پودری و ایزو گام طرحدار استفاده کنیم، ولی در سرویس بهداشتی و پی ساختمان توصیه ما این است که از ایزو گام فویلدار یا طرحدار استفاده نشود و حتما از ایزو گام پودری استفاده گردد، که هم از لحاظ آببندی و هم از نظر قیمت بهینه باشد. برای بدنه دیوار های خارجی که در معرض دید هستند از ایزو گام طرحدار و فویلدار در بدنه دیوارهای داخلی که روی آن پوشانده می شود از ایزو گام پودری استفاده شود.

ایزوگام طرحدار برای پشت بام و استخر با طرح های مختلف | شهر ایزوگام
ایزوگام طرحدار برای استخر و پشت بام علاوه بر زیبایی در هزینه شما هم صرفه جویی می شود.

ایزوگام پشت بام

برای ایزوگام پشت بام ابتدا باید متراژ آن را محاسبه کنیم، برای محاسبه ایزو گام پشت بام متراژ واقعی پشت بام به همراه دیواره های پشت بام اندازه گیری می شود در ادامه محاسبات 12درصد به متراژ ایزو گام پشت بام به عنوان اور لب یا همپوشانی اضافه می کنیم، در صورت وجود کولر آبی در پشت بام و تعدادطبقات ساختمان 15درصد و در صورت عدم وجود کانال کولر و یک طبقه بودن ساختمان 5 در صد به عنوان تیکه کاری به مقدار متراژ به دست آمده اضافه میکینم، همکاران ما در مجموعه شهر ایزو گام به صورت رایگان برای برآورد قیمت و بازید از کار در خدمت شما مشتریان عزیز هستند.

ایزو گام پشت بام 100 متری با دیواره‌ها، چند متر یا چند رول ایزو گام مصرف می شود؟

در تخمین متراژ پشت بام عدد به دست آمده حدودی است و امکان تغییر درمتراژ وجود دارد، ولی به صورت حدودی اگر تعداد طبقات ساختمان بیشتر از 2 طبقه باشد متراژ حدودی 127متر و تعداد13 رول ایزو گام باید تهیه گردد. در ساختمان های یک طبقه ای متراژ حدودی 117 متر و تعداد12 رول است.

قیمت ایزوگام پشت بام

در قیمت ایزوگام پشت بام چند مورد دخیل هستند از جمله این موارد می توانیم به متراژ پشت بام، نوع جنس مصرفی (ایزو گام BOF و ایزو گام BPP)، نوع روکش ایزو گام(فویلدار، پودری، طرحدار)، تعداد طبقات ساختمان، تعداد کولر و دیش ماهواره موجود در پشت بام، محل و زمان انجام ایزو گام پشت بام اشاره کرد.

قیمت ایزوگام بانصب

در قیمت ایزوگام با نصب هزینه ی کل کارهای ایزو گام کاری مانند: تمیز کردن پشت بام، کرایه حمل و نقل، دستمزد کارگر جهت بالا بردن ایزو گام، نصب و جابجایی کولر ها به عهده ی پیمانکار می باشد. متراژ کلی بر حسب تعداد رول مصرفی در مبلغ توافقی بین پیمانکار و کارفرما ضرب می شود. شهر ایزو گام به طور 24 ساعته برای مشاوره و قیمت بروز در خدمت مشترین عزیز می باشد.

در متراژ کارهای زیر 10 متر قیمت ایزوگام با نصب به صورت توافقی و از حالت متری خارج می شود.

آیا باز و بسته کردن کولر آبی بر عهده‌ی پیمانکار است؟

خیر، باز و بسته کردن سیم برق و برزنت کولرها بر عهده‌ی کارفرما می باشد.

انواع ایزوگام

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان همانطور که از نامش پیدا است در شهر دلیجان تولید شده و به شهر های مختلف ارسال می شود، امروزه تعداد زیادی کارخانه در راستای تولید ایزو گام فعالیت می کنند که اسم محصول خود را با پسوند دلیجان بر روی لیبل منتشر می کنند. اخیرا کارخانه هایی در تهران و شهر های دیگر شروع به تولید ایزو گام کرده اند که اسم محصول خود را پسوند دلیجان به فروش می رسانند، پس الزاما هر ایزو گام دلیجان دارای بهترین کیفیت نمی باشد.

ایزوگام شرق

ایزوگام شرق به عنوان تولید کننده ایزو گام کار خود را شروع کرد و ایزو گام خود را به نام ایزوگام شرق مشهد وارد بازار کرد. بعد از گذشت زمان تعداد کمی کارخانه تولید ایزو گام کار خود بانام تجاری ایزو گام شرق شروع کردند.

ایزوگام ایران

ایزوگام ایران مختص شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران می باشد که کار خود را در تهران شروع کرده است.

ایزوگام ارومیه

ایزو گام ارومیه در گذشته ی نزدیک کارخانجات متعددی در استان ارومیه شروع بعه فعالیت کردند، که نام های تجاری خود را با پسوند ارومیه در بازار به فروش می رسانند.

قیمت و خصوصیات ایزوگام درجه یک

ایزوگام درجه یک باید هم از لحاظ متریال و هم از لحاظ قیمت به صرفه تر باشد، متریال ایزو گام درجه یک بستگی به نوع قیر، تیشو، الیاف، فویل آن دارد. در کنار کیفیت بالا از نظر چسبندگی باید قیمت مناسب هم داشته باشد. از نظر کیفیت قیری ایزو گام ها به دو نوع BOF و BPP تقسیم می شود که در ادامه مطالب در مورد آنها توضیح خواهیم داد.

ایزوگام BPP یا پلیمری

این نوع ایزو گام از قیر خالص (قیر70*60) تولید می شود، با توجه به اینکه در ساخت ایزو گام BPP از مواد پلیمری بیشتری استفاده می شود آن را ایزوگام پلیمری نام گزاری کرده اند. در زمان نصب عایق پلیمری بوی خوش قیر را دارد و به دلیل فاصله مولکولی میزان چسبندگی آن بسیار زیاد است به همین جهت ضخامت آن متوسط است،پس در مبحث بهترین ایزو گام نمی توان گفت به دلیل ضخامت بیشتر ایزو گام، آن را بهترین ایزو گام معرفی کنیم و بلعکس.

در بحث بهترین ایزو گام باید ایزو گامی انتخاب شود که دارای همه خصوصیات خوب و درجه یک باشد.

ایزوگام BOF یا دمیده

این نوع ایزو گام از قیر دمیده یا مازوت(لجن های قیری) ساخته می شود،در زمان نصب آن به شدت بوی بد قیر را احساس می کنید. از ایزوگام BOF در پشت بام های نوساز که به صورت موقت عایق بندی می شوند، پی ساختمان ها و کف زمین اسفاده می شود.

مزایا و معایب ایزوگام BOF و ایزوگام BPP

سخن پایانی

ایزو گام عایق رطوبتی که در انواع مختلفی از نظر روکش و قیر تولید می شود، برای آب بندی قسمت های مختلف ساختمان استفاده می شود. قیمت آن به عوامل متعددی بستگی دارد و فروش آن با قیمت مناسب و بهترین نصب در مجموعه شهر ایزو گام انجام می شود.

2 پاسخ

  1. واقعا کارشون عالی هستش
    من شخصا دوبار کاربراشون دادم
    وبسیار تمیز کار کردن
    وپیشنهاد میدم به دوستانی که دنبال کارخوب هستند حتما با این دواستان کارکنند

    1. با تشکر از شما آقای قعله خوشحالیم که توانستیم اعتماد شمارا جلب کنیم. ما به هدف اصلی خود رسیده ایم.

تماس سریع